Kurs Kundalini Jogi dla Początkujących

Zapraszam wszystkich zorientowanych na rozwój osobisty i świadome życie na Kurs Kundalini Jogi dla początkujących i wszystkich pragnących pogłębić swoją praktykę.
Nauka prawidłowego oddychania, postawy ciała w praktyce, mudry – gesty przepływu energii, mantry – wibracja głosu, koncentracja i medytacja w podstawach – odkodowane.

4 tygodnie, 4 soboty , po 2 godziny + praktyka codzienna.

09/16/23/30 Wrzesien 2017

Po tym kursie możesz spokojnie wejść na każdą sesję jogi i pracować z tym co jest na całkiem innym poziomie.
Serdecznie zapraszam w podróż z Kundalini Jogą.

Zapisy już trwają: Wioletta Diamondheart 07956384160

*******

Sekrety Kundalini Jogi – Kurs dla Początkujących obejmuje:

4 tygodnie, po 2 godziny intensywnego treningu + praktyka codzienna z doświadczoną i wykwalifikowaną nauczycielką Wiolettą Diamondheart Karam Kaur.

Ten kurs pozwoli Ci na swobodne poruszanie się po świecie kundalini jogi i świadomej pracy ze sobą.

Kiedy znasz podstawy jest Ci o wiele łatwiej odnaleźć się w zaawansowanym świecie. Mocny i stabilny fundament, jest gwarancją bezpieczeństwa, zaufania i otwarcia się na siebie. Twoje doświadczenia zaczną się zmieniać, będziesz na nowo odkrywać siebie, poznasz tajniki swojego ciała i umysłu, oraz nauczysz łączyć się ze swoją nieskończoną duszą i w efekcie końcowym będziesz mieć z nią ciągły kontakt.
“Pięknem Kundalini Jogi jest to, że nawet pojedyncza Krija (pozycja lub zestaw ćwiczeń) pomoże Ci w osiągnięciu natychmiastowego balansu fizycznego, mentalnego i duchowego. Kundalini Joga działa błyskawicznie i bardzo efektywnie, dzieje się tak ze względu na swoją kompletność, balans i energetykę. Jako iż każda metoda, która pomaga Ci w osiągnięciu stanu Uniwersalnej Świadomości – od modlitwy do tańca – w ostateczności musi podnieść Twoją Kundalini by osiągnąć ten stan, czemu od razu nie zacząć od Kundalini Jogi?” Jogi Bhajan
Kundalini Joga doprowadza organizm do równowagi emocjonalnej, uodparnia na stress, wprowadza wewnętrzny spokój i pewność siebie. Pomaga w oczyszczeniu organizmu, zwiększa krążenie krwi, wzmacnia siły witalne i poprawia oddychanie. Wpływa dobroczynnie na układ nerwowy, hormonalny i odpornościowy; uwalnia od cierpień z przeszłości oraz blokad, które nie pozwalają Ci żyć w Tu i Teraz. Prowadzi do pełnego Equlibrium ciała, umysłu i duszy.
Kundalini joga jest diamentem wszystkich technik jogicznych, najbardziej precyzyjną technologią transformującą życie.
Poznając tajniki Kundalini Jogi zaczniesz żyć inaczej, poznasz sekrety swojego ciała i umysłu, pobudzisz swój potencjał życiowy, otworzysz się na swoją intuicję, zaczniesz żyć w zgodzie ze swoim sercem i podążać drogą Twojego przeznaczenia a nie losu.
Efekt:

Pełna witalność, wewnętrzna Promienność i Moc, życie w pełni swojego potencjału i umiejetność wykorzystywania technik w każdej dziedzinie życia.

Poznanie sekretu długowieczności, zdrowia, mądrości oraz spełnienia, także seksualnego.

Energia Kundalini, to nasza energia życiowa. Jest organicznym katalizatorem niezbędnym do zjednoczenia ciała, duszy i umysłu. Jest niebiańskim światłem, mocą i sekretem do istnienia w tym cielesnym świecie jako boskie stworzenie.
Wykorzystaj nadarzający się moment by żyć w spełnieniu i ekstazie na codzień.
Kurs Podstawowy obejmuje teorię i praktykę:
1. ODDECH – PRANAJAMA

2. POZYCJA – KRIJA – ASANA

3. MEDYTACJA i KONCENTRACJA

4. MUDRA i MANTRA
Koszt kursu przy wplacie do 31. sierpnia – £80, po tej dacie £100

( £25 jednorazowy warsztat, każdy pełny sam w sobie)

link do biletow: https://www.eventbrite.co.uk/e/kundalini-yoga-4-weeks-beginners-course-0909-30092017-tickets-36606326508

Adres:

Spirit Design Studio

188-192 Sutton Court Road

Chiswick W4 3HR

Kurs poprowadzi:

Wioletta Diamondheart aka Karam Kaur w pełni wykwalifikowana nauczycielka Kundalini Jogi i Medytacji level 1&2 oraz Tańca Szakti i Jogi dla Kobiet w ciąży.

Prowadzi Ceremonie w Czerwonych Namiotach oraz Kręgi Kobiet, dając wsparcie kobietom na całym świecie.

Holistyczna i Ajurwedyjska masażystka,

Doradca Życiowy, Pasjonatka podróży i wypraw duchowych do miejsc mocy.

Z wykształcenia akademickiego Technolog Żywienia i Psychoterapeuta.

Dzieli się swoją mądrością, wiedzą i dynamiczną energią od ponad 20 lat, kontynuując swój rozwój u najlepszych na świecie nauczycieli, mentorów i szamanów.
Zapisy: 07956384160

info@diamondheart.co.uk

http://www.diamondheart.co.uk

https://passionforlife33.wordpress.com/
https://www.facebook.com/events/1134154543287115/?ti=icl