About

Moją inspiracją i intencją jest propagowanie i rozpowszechnianie informacji oraz doswiadczen służących podnoszeniu jakości życia  osobistego, poprawieniu stosunków  międzyludzkich, odnalezieniu własnej  prawdy i drogi życiowej , a także jak osiągać i zachowywać zdrowie fizyczne, psychiczne, emocjonalne oraz jak doświadczać  duchowego spełnienia.
Organizacja zajęć, seminariów i warsztatów rozwoju osobistego oraz wyjazdów w miejsca mocy, daje mi i uczestnikom inspirujący wgląd w to, jak przeżywamy swoje życie i jakich zmian możemy  dokonać, by rozwijać siebie i doświadczać  bycia  całością.

Nigdy nie jest za późno na nowy początek. Nasze myśli są elastyczne, to one kreują nasza teraźniejszość i przyszlość, nie tylko dla nas samych ale i dla naszych następców, którzy przyjdą na tą Ziemię po nas.

Nasze myśli są jak magnes, mają określoną częstotliwość i przyciągają wszystko to , o czym myślimy – to co dobre i to co zle. Wybór należy do Nas. Starajmy się więc myśleć pozytywnie, a Świat  odwdzięczy się nam dobrem, miłością, mądrością i szczęściem.

Skoncentruj się na tym co chcesz, a nie na tym czego nie chcesz. Pamiętaj – magnes!!!

Jestem wdzięczna za możliwość przebywania wśród wspaniałych ludzi, za obfitość  cennych doświadczeń ( nie zawsze przyjemnych ) , za pełne, wolne ,wypełnione  szczęściem i mocą wspaniałe moje życie.

Za przepiękną synchronizację zdarzeń i za świadomy  wybór tej Drogi.

Moja osobista droga ma wiele kierunków i zakrętów, nie zawsze była gładka i przyjemna, lecz z pomocą wspaniałych ludzi, nauczycieli, mentorów  i boskiego prowadzenia duszy jest uskrzydlana drogą do Serca, Prawdy, Mocy, Mądrości i Miłości. Dziękuję Wam Moi Drodzy, za wszystko.

Wszyscy jesteśmy Mistrzami, nie trzeba naśladować  innych, by odnaleźć swoją własną drogę.

Jestem podróżnikiem .Poprzez moje wyprawy, te dalekie i te bliskie, czuje że cały  Świat to Ja. Doświadczanie bycie jednością  z Matką Ziemią i Ojcem Kosmosem, Bogiem, jest cudownym zrozumieniem mojej egzystencji na tym planie fizycznym , zrozumieniem roli jaką mam do spełnienia, jaki cel wybrala moja Dusza.

Moja pierwszz wyprawa w miejsca mocy do Egiptu, zrobila rewolucje w moim dotychczasowym zyciu. Spotkalam ludzi, ktorzy wtedy byli dla mnie wielkimi dziwakami, a teraz dziekuje im za to , ze staneli na mojej drodze i odkryli rąbek Tajemnicy.

Jestem wdzięczna za tą cudowną synchronizację zdarzeń jaka pózniej nastąpiła i dalej następuje….

Świat wtedy stanął dla mnie otworem, wielkie wrota się rozsunęły i ruszyłam w Świat, by doświadczać Mądrości Duszy i wszechobecnej Energii Miłości.

Wyprawa do Peru na Wyprawę Mistrzowską w Świetle z Autori i Mallku,była  utwierdzeniem w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Jeśli czegoś bardzo pragniesz i jest to dla Ciebie dobre – dostaniesz to. Cały wszechświat pracuje na spełnienie Twego przeznaczenia, na realizacje twoich myśli, wystarczy się poddać tej wibrującej energii Miłości.

Wkrótce potem nastąpiły samodzielne wyprawy, przewodnikiem byłam już sama dla siebie. Odkryłam Mistrza w sobie, kreatora marzeń i wydarzeń. I tak chwilę pózniej  znalazłam się w Meksyku, krainie Majów, mistrzów czasu. KalendarzMajów  towarzyszy mi każdego dnia, jest odzwierciedleniem naszego światła i cienia jaki każdy z nas ma w sobie. Pomaga w zrozumieniu każdej z tych części, tej dobrej i tej ciemnej, którą staramy sie zepchnąć jak najgłębiej, gdyż się  jej wstydzimy lub wypieramy. A jednak jesteśmy całością, przyznanie się do tego kim tak naprawdę jesteśmy i zaakceptowanie tego jest mistrzostwem. I to właśnie wtedy mozna zacząć transformować swoj cień. By stać sie w pełni  świetlistą istota.

Po kilku latach warsztatów, odosobnien, podrozy z nauczycielami, mentorami , uzdrowicielami i szamanami z Ałtaju na mojej drodze pojawiła się Kundalini Joga Yogi Bhajan’a. Moj swiat zawirowal i totalnie sie zmienil. Od pierwszych zajec z Amir Jaan w owczesnej Alchemy poczulam, ze to jest to czego szukalam lub doswiadczalam na przeroznych sciezkach duchowaych… Tu bylo wszystko w harmonijnym zjednoczeniu i w koncu poczulam ta wszechpotezna energie kundalini, energie zycia.  Zaraz potem rozpoczelam studiowanie z Guru Dharam i Daryll O’Keefee w miedzynarodowej Szkole Kundalini Jogi w Wielkiej Brytanii I-Sky oraz z Shiv Charan i Satya Kaur ze Szkola Karam Kriya z baza w Portugalii. Ukonczylam 1 i 2 stopien nauczycielski i przede mna jeszcze wiele praktyk i samodoskonalenia, bo tak naprawde rozwijamy sie przez cale nasze zycie. Kolejni wspaniali nauczyciele Kundalini Yogi pojawili sie na mojej drodze i dzielili swoim doswiadczeniem: Gurmukh i Guru Shabd, Guru Rattana, Karta Singh, Gurutej, i z mlodszych pokolen Guru Jagad i Maya Fiennes. Wszyscy to wspaniali nauczyciele, wypelnia mnie ogromna wdziecznosc za tak wspaniale doswiadczenia i mozliwosc dzielenia sie z innymi tym czego sama doswiadczylam.  Dla mnie to Mistrzostwo nad Mistrzostwami. Moja Dusza odnalazła Dom. Moje serce zaczelo sie uzdrawiac, otwierac, a swiatlo plynac szerszym strumieniem. Kundalini Joga to Joga Świadomości. Dynamicznie transformująca technologia wszystkiego co jest w Tobie i wokoło Ciebie. Życie w Prawdzie, w Sat Nam. Polecam z całego serca.

Tak wiec, jesli poczujecie w sercu inspiracje to zapraszam do wspólnego doświadczania życia, podnoszenia wibracji, transformowania emocji i głębszego poznania siebie oraz otaczającego nas Świata, a wszystko po to by zyc w milosci, radosci i szczesciu.

Yogi Bhajan powiedzial: “Szczescie jest Twoim prawem urodzeniowym”

Dziękuję za wszystkie chwile, które dane jest mi przezywać z Wami wszystkimi.
Z miłością
Wioletta Diamondheart aka Karam Kaur

 

Leave a comment

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s